Skiathos Palace Hotel Resort - Μοναδική Διαμονή με θέα 5 αστέρων...

Παρασκευή, 2 Νοεμβρίου 2012

Kυριακή 4/11 Στηρίζουμε την τοπική ομάδα Ποδοσφαίρου (Γηπεδο Σκιάθου 13.30)


Γράφει: Magnesia News


Δώδεκα αγώνες το Σάββατο και έξι την Κυριακή περιλαμβάνει το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΘ για το Σαββατοκύριακο που έρχεται. Για την Α’ ΕΠΣΘ διεξάγεται η 7η αγωνιστική, με τους δύο πρωτοπόρους Α.Ε Διμηνίου και Πύρασο να δοκιμάζονται εκτός έδρας με Αλμυρό και Αγ. Παρασκευή αντίστοιχα.

Α’ Ερασιτεχνική
Σάββατο 3/11
15.00, Γήπεδο Πτελεού, Πρωτεσίλαος- Δήμητρα Ευξ. , Καπέσιος, Ρούσης Δ., Τσάγγαρης
15.00, Γήπεδο Αγ. Παρασκευής, Αγ. Παρασκευή- Πύρασος, Δημητριάδης, Κόκκαλης, Μεταξιώτης
15.00, Γήπεδο Σαρακηνού, Σαρακηνός- Θησέας, Κρητικός, Ζήσιος, Δημητράκης
15.00, Γήπεδο Δημητριάς, Μαγνησιακός- Α.Ε. 2002, Τριφωνίδης, Αθηναίος, Καλατζής
Κυριακή 4/11
11.00, ΕΑΚ Βόλου, Εθνικός- Πανιώνιος, Ρούσης Δ., Σακκάς Π., Δημητράκης
13.30, Γήπεδο Σκιάθου, Σκιάθος- Άρης Μελ/κων, Σκουλάς, Δαβιος, Τσαμαδιάς
15.00, Γήπεδο Σούρπης, Αίας Σούρπης- Ακρόπολη, Τριάντος, Ζήσιος, Αναστασίου
15.00, Γήπεδο Αλμυρού, Αλμυρός- Α.Ε. Διμηνίου, Δαλούκας, Τασιόπουλος, Σφυρής

Β’ Ερασιτεχνική
Σάββατο 3/11
15.00, Παντελής Μαγουλάς, Ν.Α Νίκης- Τοξότης, Κουρσοβίτης, Σαρακατσάνος, Νικόπουλος
15.00, Γήπεδο Νέας Αγχιάλου, Φ.Θ. Αγχιάλου- Αστέρας Ριζ., Πετρόπουλος, Κατσαρός, Σφυρής
15.00, Γήπεδο Νεαπόλεως, Δάφνη- Διαγόρας Στεφ., Θεοχάρης, Γιαννης, Δαβιος
15.00, Γήπεδο Καναλίων, Απόλλων Καναλίων- Μακρινίτσα, Παπαπορφυρίου, Δαλούκας, Τασιόπουλος
15.00, Γήπεδο Ευξεινούπολης, Άθλος- Ιωλκός, Χαρβάλας, Μαγουλιανίτης Κ., Μαγουλιανίτης Β.
Κυριακή 4/11
11.00, Γήπεδο Αγ. Γ. Νηλείας, Άνθιμος Γαζής- Δημητριάς, Τσακούμης, Παπαπορφυρίου, Παπαδημοτρόπουλος
15.00, Γήπεδο Πλατάνου, Απόλλων Κροκίου- Μικροθήβες, Γκάγκας, Σακκάς Π. , Σακκάς Δ.
15.00, Γήπεδο Δημητριάς, Πηλέας- Ηρακλής Β., Γοργορης, Γαβριτόπουλος, Χριστόπουλος


Γ’ Ερασιτεχνική
Σάββατο 3/11
15.00, Γήπεδο Σούρπης, Αργοναύτες – Κένταυρος Αργ., Παπαχρήστος, Γοργορης, Σταθούρος
15.00, Γήπεδο Άλλης Μεριάς, Ιάσων Α.Μ. – Αετός Κερασιάς, Κουβατα, Μπέλλου, Κουσκούνη
15.00, Γήπεδο Αερινού, Δόξα Αερινού- Ηρακλής Α.Θ., Ευαγγελιάς, Κουρή, Γεωργατζής
Κυριακή 4/11
15.00, Γήπεδο Αχιλλείου, Αχιλλέας Αχ.- Μυρμηδόνες, Μπουργάνης, Σταθούρος, Παπαχρήστος

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου